Dünden Bugüne Kübaş

Şirketimiz tüketim maddeleri imalat ve pazarlama faaliyetinde bulunmak amacıyla 1976 yılında merhum Mehmet Orhan DÜZGÖREN tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne günün gelişen teknolojilerini takip eden şirketimiz,21. yüzyıl teknolojilerini makina ve araç parkına uygulayarak dev bir üretim ve dağıtım firması olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Geçmişten gelen bilgi ve tecrübe birikiminin teknoloji ve geniş pazarlama ağını desteklemesi sonucu sadece Ege bölgesinde değil, sektöründe tüm Türkiye'de saygın gıda firmaları arasında yer almaktadır. Üretim aşamasının her noktasında yüksek kaliteyi ve hijyeni gözeten Şirketimiz, Orhan Kuru kahve ve Altın Telve Türk Kahvesi markaları ile Türk içim usulü kahvede, Star Kübaş  markası ile paketli bakliyat, bakliyat ve paketli çerezde, Cevher markası ile yine paketli bakliyatta gıda piyasasında yerini almış ve tüketicinin beğenisini kazanmıştır.

Şirketimiz kendi bünyesinde ürettiği ürünler dışında sektöründe isim yapmış onlarca gıda ve temizlik ürünleri markasının da distribütörlüğünü yapmaktadır.

Halen kendi ürettiğimiz ürünler ile distribütörlüğünü yaptığımız  ürünleri 50 kişilik personeli 21 araç parkı ile 16.000 M2 açık alan üzerinde,7.000 m2 kapalı alan üzerinde üretim ve depolamasını yaparak, Kütahya merkez  ve ilçelerimiz ile  Uşak, Eskişehir, Afyon, Bilecik illerde ve bu illerin ilçelerinde dağıtımını yapmaktadır.

Kübaş A.Ş. | KÜTAHYA

Adres: Eskişehir Karayolu 2. Km. 43030 Merkez / KÜTAHYA

Tel: 0 274 225 15 00 (Pbx)

Faks: 0 274 225 15 10

E-mail: [email protected]